ALPES BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş

Sıkça Sorulan Sorulardan Bazıları

Arızalı Telefonumu Nasıl Tamir Ettirebilirim?

Servisimize gelebilir arıza durumuna göre çok kısa bekleterek telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Gelmeniz mümkün değilse türkiye geneli ücretsiz kargo ile telefonunuzu bize kargolayabiliriz.

Cihazım Tamir Edilmezse Ücret Ödermiyim?

Cihazınızın tamir olmadığı durumlarda cihazı size iade eder ve servis ücreti ödemezsiniz arıza tespit ve onarım hizmetinden servis ücreti almıyoruz.

Cihazımız Tamir Edilmezse Ücret Ödermiyim?

Cihazınızın tamir olmadığı durumlarda cihazı size iade eder ve servis ücreti ödemezsiniz arıza tespit ve onarım hizmetinden servis ücreti almıyoruz.

Tamir Sırasında Cihazımdaki Bilgiler Silinir mi?

Donanımsal arızalarda , ekran ve ön cam değişimi gibi onarımlarda hiç bir şekilde bilgi silinmez. Anakart tamirlerinde ve sıvı teması problemi olan cihazlarda uyum sağlaması için bazı durumlarda yazılım yüklenmesi gerekmektedir, bu durumda bilgileriniz silinebilir ve bu tip bir durumda da telefon ile aranarak onayınız alınmaktadır.

Tamir Sonrası Garanti Veriyormusunuz?

Servisimizde yapılan bütün işlemler garantilidir ancak yapılan için onarım tamir kategorisine göre 3-12 ay garanti verilmektedir.

Cihaz Onarım Süresi Ne Kadar Sürer?

Servisimiz en hızlı cep telefonu tamir Servislerinden biridir.  Ekran ve batarya 15 dakika  sürmektedir. 15 dakikadan başlayan tamir sürelerimiz yapılacak işleme bağlı olarak uzayabilir . Bu tür durumlarda sizlere bilgi verilir.

Sıkça Sorulan Sorulardan Bazıları

iPhone x telefonumda arka kameramda 2x çalışıyor 1x çalışmıyor sebebi ne olabilir?

Genellikle arka kamera arızalarında yaşanan bir problemdir. Yüksek ihtimalle kamera arızasıdır. Fakat düşük ihtimalde olsa cihaz düşme sonucu anakartsal bir problem olabilir.Net bilgi için servisimizde ücretsiz olarak arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Ödemeyi ne zaman yapacağım ?

Ödeme, isteğinize göre fiyat onayında online ödeme ile veya tamir işlemi bitip telefon tarafınıza teslim edildiği zaman nakit ödeme, havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

Servisteki telefonumun durumunu nasıl öğrenebilirim?

Web sitesizden iletişim menüsünün altında bulunan Cihaz Sorgula bölümünde servis formu üzerindeki bilgilerle  veya  sms ile gönderilen takip numarasını girerek veya bize telefonla ulaşarak, telefonunuzun hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Soru ve Sorunlarınız için bizi arayabilir veya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0216 457 71 21